sekretariat@unics.pl
+48 254 541 747

Nauczyciele

Dyrektor Szkoły – Janusz Nowak – z wykształcenia i zamiłowania jest nauczycielem języka polskiego. Ukończył polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i od tego czasu spełnia się jako nauczyciel. W młodości wykładał również na Uniwersytecie Rzeszowskim Literaturę Polską.

   

Barbara Sznajder – nauczycielka biologii – posiada 10-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie. Ukończyła biologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W naszej Szkole prowadzi kółko biologiczne, na które chętnie uczęszczają uczniowie z naszej Szkoły.

Krystyna Gazda – nauczycielka historii. W naszej Szkole pracuje od 15 lat. Obecnie jest w trakcie robienia doktoratu na Uniwersytecie Jagiellońskim, obszarem jej zainteresowania naukowego jest tematyka Holocaustu.

Bolesław Lesień – nauczyciel matematyki z 20-letnim doświadczeniem. Uwielbiany przez młodzież z naszej Szkoły. Dzięki jego fantastycznemu podejściu matematyka nie jest postrachem w naszej Szkole, a uczniowie zdobywają wyróżnienia i nagrody w różnych konkursach i olimpiadach matematycznych.

Michał Nawrocki – nauczyciel Informatyki. Ukończył Informatykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojego przedmiotu, dzięki czemu zaraża młodzież miłością do informatyki.